Aktualności

WEBINARIUM LOGOPEDYCZNE DLA RODZICÓW

26.08.2020

WEBINARIUM LOGOPEDYCZNE DLA RODZICÓW

Logopedyczny program wsparcia dla rodziców

Zapraszamy na trzygodzinne webinarium, podczas którego otrzymacie Państwo cenne wskazówki pomagające ocenić, czy Państwa dziecko/dzieci prawidłowo przechodzą przez rozwój mowy i jakie podjąć kroki jeżeli zauważamy nieprawidłowości. Przekazane zostaną również wskazówki w zakresie profilaktyki prawidłowego rozwoju mowy dziecka.

Webinarium jest prowadzone w ramach logopedycznego wsparcia rodziców i dedykowane dla rodziców dzieci od około 2 r.ż. wzwyż. Oczywiście zapraszamy również rodziców młodszych dzieci – uczestniczenie w takim przypadku pozwoli na spokojną obserwację ich rozwoju pod kątem szeroko rozumianej komunikacji mownej.

Termin webinarium 12.09.2020, sobota, godz. 9.00 – 11.00
Koszt uczestnictwa w webinarium – 50 zł
Prowadząca: mgr Sabina Szober – neurologopeda

Zapisy

E-mail: szkolenia@logmedporadnie.pl

Logmed Poradnie Specjalistyczne sp. z o.o.

nr telefonu: 607 230 876
nr telefonu: 536 532 588

PROWADZĄCA:

Mgr Sabina Szober, neurologopeda z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami borykającymi się z zaburzeniami z zakresu komunikacji werbalnej, niezależnie od wieku – od urodzenia do późnej starości. Mgr Sabina Szober to specjalista z wieloletnim doświadczeniem klinicznym z zakresu neurologii, oddziałów intensywnej terapii medycznej osób dorosłych i niemowląt oraz poradni logopedycznych dla dzieci i dorosłych. Wykształcenie medyczne i wieloletnia praktyka logopedyczna
oraz neurologopedyczna, a także doświadczenie akademickie (Wyższa Szkoła Ekonomiczno – Humanistyczna w Bielsku-Białej – prowadzenie zajęć z zakresu neurologopedii) – pozwoliło Pani mgr Sabinie Szober na opracowanie metodyki pracy oraz technik logopedycznych i neurologopedycznych, nie tylko w pryzmacie pedagogiki, czy fonologii, ale również w pryzmacie anatomii oraz patofizjologii układu nerwowego i mięśniowego, co daje pełne spojrzenie na człowieka z zaburzeniami mowy. Obecnie Pani mgr Sabina Szober kieruje zespołem 11 logopedów, udzielających porad i prowadzących terapie zarówno logopedyczne, jak i neurologopedyczne w trzech placówkach logopedycznych.


Powrót