Terapeuci

Lekarze specjaliści
Terapeuci

Psycholog dziecięcy w gabinecie, psycholog dziecięcy online, psycholog dla dorosłych w gabinecie, psycholog dla dorosłych online w Logmed Poradnie Specjalistyczne sp. z o.o. Oświęcim

Konsultacje psychologa dla dzieci i dorosłych w Oświęcimiu oferuje LOGMED Poradnie Specjalistyczne sp. z o.o.

mgr Alina Płonka – Borowczyk

Psycholog

Psycholog z dziesięcioletnim doświadczeniem zawodowym w pracy psychologicznej z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Ukończyła 5 – letnie studia magisterskie na kierunku psychologia oraz studia podyplomowe z zakresu socjoterapii i doradztwa zawodowego.  Uczestniczyła w licznych kursach oraz szkoleniach z zakresu pomocy psychologicznej, rozwoju kompetencji społecznych, poradnictwa zawodowego. Brała udział w kursie edukatorów szkoły dla rodziców, uzyskując tym samym kompetencje do prowadzenia warsztatów dla rodziców w tym zakresie. W swoim doświadczeniu zawodowym prowadziła również warsztaty dla dorosłych z zakresu rozwoju kompetencji społecznych i rozwoju osobistego.
Pani psycholog mgr Alina Płonka – Borowczyk jest psychologiem na co dzień pracującym w zakresie pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży, prowadzi poradnictwo rodzinne  oraz jest psychologiem orzecznikiem.

Zakres udzielanej pomocy psychologicznej:

 • diagnoza psychologiczna
 • terapia psychologiczna dzieci, młodzieży
 • konsultacje i poradnictwo psychologiczne, terapia psychologiczna dla osób dorosłych
 • poradnictwo z zakresu szkoły dla rodziców (trudności wychowawcze)
 • doradztwo zawodowe dla młodzieży i dorosłych
 • wystawianie opinii psychologicznych dla celów orzeczniczych.

  Szczegółowe informacje o terminach konsultacji do uzyskania pod numerami telefonów naszej rejestracji:
  tel. 607 230 876, 536 532 588

  Również można skorzystać z wsparcia psychologicznego ONLINE w rekonwalescencji po COVID19, podczas której uwzględniona jest również problematyka radzenia sobie z zaburzeniami oddechu oraz zmniejszonej wydolności oddechowej.

  Więcej informacji:

  PSYCHOLOG TERAPIA PO COVID-19

  W razie pytań prosimy o kontakt pod numery telefonów:  607230876 lub 536532588

  Oczywiście również odpowiemy na każde pytanie zadane drogą mailową, przez dołączony formularz kontaktowy na stronie głównej zakładki

  DLA PACJENTÓW/OPIEKUNÓW⏪


  Zobacz także: