Lekarze specjaliści

Medycyna estetyczna w Logmed Poradnie Specjalistyczne sp. z o.o. Poręba Wielka (Oświęcim)

??￰゚マᄏ‍♀️MEDYCYNA ESTETYCZNA – PROMOCJE MIKOŁAJKOWE ?￰゚マᄏ

Nadchodzi zima ❄️ ?.

Mróz, mała ilość światła, ogrzewane pomieszczenia bardzo źle wpływają na naszą skórę , czas o nią zadbać❗

❄️03.12.2021 – zapraszamy na zabiegi medycyny estetycznej, w mikołajkowych cenach?￰゚マᄏ,  które odnowią, zregenerują i poprawią kondycję naszej skóry, a co za tym idzie zabezpieczą ją przed szkodliwym wpływem okresu zimowego ?❄️:

❄️Nici PDO mono (10 szt) – 300 zł

❄️Nici PDO Screw (10 szt) – 400 zł     

• regeneracja, odżywienie skóry, która staje się gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal się podnosi, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki

❄️Mezoterapia igłowa twarzy koktajlem z peptydami – 250 zł 

• nawilżanie, biorewitalizacja, poprawa jakości skóry, anti-aging, redukcja przebarwień, walka z celulitem

❄️Osocze na twarz – 300zł

❄️Osocze na twarz, szyję , dekolt – 450 zł   

❄️Osocze na skórę głowy – 300zł

• intensywna odnowa skóry

Zapraszamy!

Logmed Poradnie Specjalistyczne sp. z o.o.
nr telefonu: 607 230 876
nr telefonu: 536 532 588

Cennik zabiegów ⏪

W Logmed Poradnie Specjalistyczne mamy dla Was niezwykle ciekawą ofertę z zakresu medycyny estetycznej, w przystępnych cenach.

Stała oferta zabiegów:

Modelowanie ust  kwasem hialuronowym.

Wypełnianie kwasem hialuronowym 1ml

 • Hafiller, Regenovue,
 • bruzdy palacza,
 • bruzdy nosowo-wargowe,
 • modelowanie policzków.

Dzięki regularnej i zwartej strukturze w odróżnieniu od innych produktów REGENOVUE daje naturalny efekt objętości, który skutecznie utrzymuje się trwale przez długi czas. Wstrzyknięcia REGENOVUE należą do najbardziej prostych i delikatnych na długotrwały czas.  Wykonany jest z  kwasu hialuronowego, który znany jest jako najbezpieczniejszy składnik wypełniacza dając 100% usieciowaną strukturę pomiędzy każdą cząsteczką.

Zabieg RESTYLANE SKINBOOSTERS VITAL

Łatwo zwalcza wieloletnie działanie słońca i naprawia zwiotczenie. Nowa klasa kwasu hialuronowego daje właściwy poziom nawodnienia skóry.

Zabieg AQUASHINE

Mezoterapia dla skóry pozbawionej blasku z przebarwieniami.

Zabieg LINERASE

Nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I – to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii-koński kolagen jest biomateriałem, całkowicie wykluczający reakcje pozabiegowe.

Mezoterapia igłowa – RRS, Filorga, SRS, Up Grade

DR. CYJ Hair Filler

Rewitalizujące  Nici PDO

Nici PDO odnawiają, regenerują i odżywiają skórę poprzez produkcję nowego kolagenu i syntezę naturalnie występującego w skórze kwasu hialuronowego. W efekcie skóra staje się bardziej elastyczna, jędrna i lepiej nawilżona, a zmarszczki zostają wygładzone. Zabieg polega na umieszczeniu pod skórą rozpuszczalnych nici wykonanych z włókien PDO.

Osocze bogatopłytkowe PRG

Piękno masz we krwi!

Terapia osoczem bogatopłytkowym przeznaczona jest dla osób, których skóra wymaga intensywnej odnowy. Poszukujących produktów naturalnych, nie uczulających. Jest to metoda naturalna i w 100% biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji.

Fibryna bogatopłytkowa

Przełomowy zabieg w głębokim odmładzaniu skóry, bazujący na czynnikach wzrostu i komórkach macierzystych pozyskiwanych z Twojej krwi.

Wykorzystanie autologicznej fibryny bogatopłytkowej możesz stosować oddzielnie lub w połączeniu z zabiegiem osocza bogatopłytkowego. Takie połączenie pozwoli na maksymalizację obu zabiegów!

Zabiegi wykonuje Katarzyna Jakubiec – licencjonowana pielęgniarka z certyfikowanymi uprawnieniami do wykonywania zabiegów medycyny estetycznej.

Parę słów o preparatach używanych do wykonywania zabiegów:

KWAS HIALURONOWY

Regenovuue 1ml

Postać usieciowana czyli kwas znany jako wypelniacz oraz preparat modelujący wybraną okolicę twarzy.

Dzięki regularnej i zwartej strukturze w odróżnieniu od innych produktów REGENOVUE daje naturalny efekt objętości, który skutecznie utrzymuje się trwale przez długi czas ( ponad pół roku). Wstrzyknięcia REGENOVUE należą do najbardziej prostych i delikatnych na długotrwały czas. Wykonany jest z kwasu hialuronowego, który znany jest jako najbezpieczniejszy składnik wypełniacza dając 100% usieciowaną strukturę pomiędzy każdą cząsteczką.

 • modelowanie ust

 • bruzdy palacza

 • modelowanie policzków

 • marionetki

Zabieg LINERASE

Nowej generacji atelokolagen i jedyny dostępny na rynku atelokolagen typu I – to przełomowy, bioaktywny preparat do mezoterapii-koński kolagen jest biomateriałem, całkowicie wykluczający reakcje pozabiegowe. Preparat jeden z dwóch na rynku o działaniu na poziomie tkankowym.

Mezoterapia igłowa – koktail- RRS, Filorga, SRS, Up Grade

Koktail może zawierać w swoim składzie od 1 do kilkudziesięciu składników np witaminy, minerały, peptydy, aminokwasy, przeciwutleniacze, flawonoidy oraz kwas hialuronopwy jednak ten nieusieciowany czyli taki kóry ma właściwości nawilżające.

Wskazania- nawilżanie, biorewitalizacja, poprawa jakości skóry, anti-aging, redukcja przebarwień, walka z celulitem

Obszar- twarz, szyja ,dekolt, dłonie, brzuch, uda

Mezoterapia igłowa okolicy oczu

Fusion Mesotherapy EYE CONTOUR- reguluje i zapobiega większości problemów okolic oczu: worki, podkowy, zmarszczki, zwiotczenie, suchość

RRS HA Eyes- dodatkowe nawilżenie dzięki HA ( nieusieciowany kwas hialuronowy)

EYEBAG SOLUTION- stymuluje lipolizę usuwając poduszeczki tłuszczowe pod oczami

Nici PDO

Nici PDO odnawiają, regenerują i odżywiają skórę poprzez produkcję nowego kolagenu i syntezę naturalnie występującego w skórze kwasu hialuronowego. W efekcie skóra staje się bardziej elastyczna, jędrna i lepiej nawilżona, a zmarszczki zostają wygładzone. Zabieg polega na umieszczeniu pod skórą rozpuszczalnych nici wykonanych z syntetycznych monofilamentowych włókien. Całkowity czas ich rozpuszczania wynosi 180-210 dni. Pierwsze efekty widoczne są po 2-3 tygodniach a znaczna poprawa następuje po 2-3 miesiącach kiedy to zaczyna być indukowany nowy kolagen. Efekt jest do 2 lat. Skóra jest gładsza, bardziej świetlista, zmarszczki znikają, owal się podnosi, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki- następuje lifting skóry.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Terapia osoczem bogatopłytkowym przeznaczona jest dla osób, których skóra wymaga intensywnej odnowy. Poszukujących produktów naturalnych, nie uczulających. Jest to metoda naturalna i w 100% biokompatybilna z Twoim ciałem, bez ryzyka nietolerancji.Osocze pozyskiwane jest poprzez pobranie i odwirowanie krwi metodą mezoterapii igłowej w głębokie warstwy skóry. Podczas stosowania zabiegu na twarz obejmuje on również okolice oczu i refreshing ust ( odświeżenie i nawilżenie).

BO PIĘKNO MASZ WE KRWI!!!

 • twarz
 • twarz+szyja
 • twarz+szyja+dekold
 • dłonie
 • skóra głowy

Zabieg osoczem można łączyć z dowolnym koktailem rewitalizującym aby spotęgować efekty zabiegu.

FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWA

Przełomowy zabieg w głębokim odmładzaniu skóry, bazujący na czynnikach wzrostu i komórkach macierzystych pozyskiwanych z Twojej krwi.

Wykorzystanie autologicznej fibryny bogatopłytkowej możesz stosować oddzielnie lub w połączeniu z zabiegiem osocza bogatopłytkowego. Takie połączenie pozwoli na maksymalizację obu zabiegów!

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU:

 • alergia/ uczulenie na składnik w preparatach

 • ciąża oraz okres karmienia piersią

 • cukrzyca

 • choroby nowotworowe, autoimmunologiczne

 • opryszczka i inne wirusowe , grzybicze i bakteryjne infekcje skóry, a także stany zapalne

 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

 • trwająca terapia antybiotykowa

 • skłonność do blizn i zwłóknień