Online

Lekarze specjaliści
Terapeuci

Dietetyk w gabinecie, dietetyk stacjonarnie oraz online w Logmed Poradnie Specjalistyczne sp. z o.o. Oświęcim

dr Patrycja Kłósek-Bzowska – dietetyk kliniczny, psychodietetyk.

W każdym naszym gabinecie funkcjonuje sprawdzony, opracowany przez dr Patrycję Kłósek-Bzowską system pracy motywacyjnej z pacjentem. Nasza praca jest naszą pasją. Wspólnie dbamy o to aby nasi pacjenci nie tylko redukowali masę ciała ale przede wszystkim na trwałe uczyli się zdrowych nawyków żywieniowych.

Pracujemy nad Twoim poczuciem własnej wartości, organizacją czasu, uczymy Cię jak odreagowywać stres, jak prawidłowo stawiać sobie cele i realizować. Przechodzimy z Tobą przez porażki i wspólnie cieszymy się z Twoich osiągnięć. Naszym największym sukcesem jest Twoja kompleksowa, pozytywna zmiana samego siebie.

Jak wygląda wizyta?

Pierwsza wizyta obejmuje rozmowę wstępną i diagnostykę problemu, jest bezpłatna. Na tej wizycie dietetyk zbierze wywiad lekarski, żywieniowy, oceni Twój poziom motywacji do leczenia oraz wykona badanie analizy składu ciała za pomocą profesjonalnego sprzętu diagnostycznego. Na pierwszej wizycie warto mieć ze sobą aktualne wyniki badań medycznych. Jeśli jednak ich nie posiadasz, nie wykonuj ich specjalnie przed wizytą, ponieważ po kompleksowym wywiadzie i analizie składu ciała nasz dietetyk oceni jakie badania powinieneś wykonać i poinformuje Cię o tym, doniesiesz je w późniejszym terminie.

W zależności od zastosowania modelu psychodietetycznego lub leczenia metodami dietetyki klinicznej, częstotliwości wizyt i poziomu trudności koniecznej do zastosowania diety specjalista na pierwszej bezpłatnej konsultacji przedstawi Państwu także koszt dalszego leczenia i przygotowania diety. Pacjent decyzję o dalszym leczeniu może podjąć w dogodnych dla niego momencie.

W naszym gabinecie zdajemy sobie sprawę z tego, że leczenie żywieniowe jest procesem długotrwałym. Dobra współpraca dietetyka i pacjenta jest jedynym kluczem do sukcesu: osiągnięcia wymarzonej sylwetki, poprawy stanu zdrowia czy wyników badań medycznych.

Pacjent dzięki pierwszej bezpłatnej wizycie ma szansę poznać dietetyka, zapytać o wszelkie aspekty przyszłego leczenia i podjąć decyzję czy chce nawiązać z nim współpracę. Dietetyk na pierwszej wizycie oceni również na podstawie zebranych informacji dotyczących głównie stanu zdrowia pacjenta i aspektów psychologicznych jaki model leczenia dobrać.

REJESTRACJA NA KONSULTACJE TEL. 📞 690 442 833

Dietetyk w Logmed Poradnie Specjalistyczne Oświęcim

Organizujemy również szkolenia pedagogiczne i dietetyczne z zakresu neofobii żywieniowej dla dietetyków, pedagogów, logopedów, neurologopedów, psychologów, nauczycieli przedszkolnych, nauczycieli szkolnych, opiekunów przedszkolnych, opiekunów w żłobku, fizjoterapeutów oraz rodziców.


Rejestracja na wizyty online pod nr telefonu: 607 230 876
Wszystkie pytania prosimy kierować pod nr telefonu: 607 230 876

Odpowiemy również na pytania zadane drogą mailową, przez dołączony formularz kontaktowy na stronie głównej zakładki:

DLA PACJENTÓW/OPIEKUNÓW